Co nabízím?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP - od výběru vhodného termínu až po lokaci a stylizaci fotografování podle Vašeho přání.
Náhledy fotografií již druhý den - náhledy všech nafocených snímku obdržíte maximálně do druhého pracovního dne po focení formou soukromé webové fotogalerie, která Vám zůstane dlouhodobě přístupná.
Fotky si sami vybíráte - a to velmi jednoduše z fotogalerie náhledů.
Profesionální úprava a retuš - Vámi vybrané fotografie retušuji v programu PHOTOSHOP, na který jsem byla odborně vyškolena zkušenými retušéry.
Dodání hotových fotografií do 2 týdnů - retušované fotografie obdržíte do dvou týdnu ode dne, kdy mi zašlete Váš výběr fotografií. 
Barevná a černobílá verze - fotografie pro Vás připravuji vždy v barevné i černobílé variantě v PLNÉ TISKOVÉ KVALITĚ. Fotografie odevzdávám v elektronické podobě přes www.uschovna.cz a nebo na Váš USB disk či CD. Po domluvě mohu fotografie vytisknout v ověřené fototiskárně. 
CENÍK JE PLATNÝ OD 1. 1. 2020 - v průběhu roku vyhlašuji akční MINI FOCENÍ, u kterých je upravená cena i počet fotografií. Bývá to tematické focení jako například sakurové nebo vánoční. Akce vyhlašuji na www.facebook.com/julianaKonigovaPhotography nebo www.instagram.com/juliana_konigova_photography
SVATBA - mám pro Vás několik svatebních balíčků, které lze různě kombinovat podle Vašich požadavků a představ. Předběžnou kalkulaci svatby Vám poskytnu po vyžádání. Detaily fotografování Vašeho svatebního dne domluvíme na osobní předsvatební schůzce. Ukázky fotek ze svateb najdete v sekci "Svatby" .Back to Top